Reklamační / pomocný technik

31.5.2018

Hlavní náplň práce

Vyřizování záručních reklamací a pozáruční servis objektů
Komunikace s dodavateli, investorem a zákazníky
Uplatňování závad a nedostatků zhlediska smluvních vztahů
Vyhodnocování nároků reklamací
Kompletní evidence reklamačních vad a postupů
Kontrola stavební dokladové části a vedení archivu

Požadavky

SŠ vzdělání stavebního směru (vhodné i pro absolventy)
časová flexibilita
znalost práce na PC - MS Office, především Excel, Word, AutoCad výhodou
znalost stavebního zákona a souvisejících předpisů
ŘP sk.B
komunikační a organizační schopnosti, důslednost, zodpovědnost, smysl pro fair-play, týmovost

Společnost nabízí

měsíční plat 14.-17.000,- Kč
uplatnění ve stabilní společnosti s možností profesního i kariérního růstu
odměňování závislé na osobních výkonech
práce v přátelském kolektivu
dlouhodobý zaměstnanecký vztah
podpora dalšího vzdělávání a odborného rozvoje
příspěvek na stravné
příspěvek na životní pojištění po odpracovaném roce
bonusová dovolená dle odpracovaných let a výsledků společnosti

V případě Vašeho zájmu o pracovní pozici zasílejte Váš profesní životopis na e-mailovou adresu: kariera@castapisek.cz.