Řidič, obsluha stavebních strojů

1.3.2018

Základní náplň práce

  • řízení nákladního vozidla
  • alternativně práce s otočným minibagrem, smykovým nakladačem a vysokozdvižným vozíkem
  • montážní, lešenářské a skladovací činnosti

Požadavky

  • střední odborné s výučním listem
  • řidičské oprávnění skupina C, C1E
  • profesní karta řidiče
  • řízení nákladního vozidla nad 3,5 t
  • praxe min. 2 roky
  • spolehlivost
  • zodpovědnost

Výhodou bude

  • komunikativnost, samostatnost, časová flexibilita, zájem o práci
  • profesní průkaz na bagr případně jeřáb

Společnost nabízí

  • uplatnění ve stabilní společnosti s možností profesního i kariérního růstu
  • odměňování závislé na osobních výkonech
  • výše platu po zapracování 24.000,- Kč
  • podíl na ročních odměnách
  • práce v přátelském kolektivu
  • dlouhodobý zaměstnanecký vztah
  • podpora dalšího vzdělávání a odborného rozvoje
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na životní pojištění po odpracovaném roce

Místo výkonu: Písek

V případě Vašeho zájmu o pracovní pozici zasílejte Váš profesní životopis na e-mailovou adresu: kariera@castapisek.cz