Profil společnosti 

 

Casta a.s. je tradiční, ryze česká stavební společnost střední velikosti s průměrným ročním obratem okolo 750 mil. CZK, která v roli generálního dodavatele realizuje stavby po celé České republice. Naše společnost byla založena v roce 1991, hlavní sídlo a technické zázemí se nachází v Písku a v roce 2014 došlo k založení pobočky v Praze.

Naše společnost provádí veškeré pozemní stavby, od staveb průmyslových a logistických, staveb občanské vybavenosti, zejména pak obchodních center, hyper i supermarketů a retail parků, administrativních budov nebo sportovních staveb, přes výstavbu rezidenčních objektů, až po stavby zaměřené na ekologii, vždy včetně veškeré infrastruktury. Provádíme jak novostavby, tak rekonstrukce. Dokážeme dílo realizovat formou Design & build.

Dlouhodobým cílem naší společnosti je být pro naše zákazníky spolehlivým a srozumitelným partnerem, který nabízí dobře odvedenou práci za rozumnou cenu a je schopen díky svým zkušenostem a odborným znalostem dodat kvalitní, nákladově optimální a profesionálně provedené dílo v dohodnutých termínech.

Naplňováním této firemní filozofie se nám daří opakovaně spolupracovat se stálými zákazníky a stejně tak i získávat nové. Tak, jak si vážíme našich zákazníků, tak si vážíme i našich zaměstnanců, protože jsou to oni, kdo stojí za našimi úspěchy.